تبلیغات
ساخت وبلاگ

پیج رنک گوگل

پیج رنک

سینما دانلود فیلم سرگرمی - «مارمولک» را می‌پسندید یا «ورود آقایان ممنوع»؟

سینما دانلود فیلم سرگرمی
 
۩۞۩ سینما/دانلود فیلم/ سرگرمی/۩۞۩
تماس با ما                                                                   

«ورود آقایان ممنوع» جزئیاتی دقیق‌تر. رضا عطاران درباره فیلمنامه این فیلم که قاسم‌خانی آن را نوشته است، اظهار داشت: «یکی از مهمترین ویژگی‌های این کار متن آن است. نوشته آقای قاسم‌خانی آنقدر انسجام داشت و شروع و پایان مشخصی برای آن تنظیم شده بود که کسی نباید با قصه ور می‌رفت. باید انتخاب درستی در مورد بازیگران صورت می‌گرفت بعد از آن 70 درصد حل بود.»

عطاران در مقایسه بین فیلمنامه‌های قاسم‌خانی از جمله «مکس»، «نان، عشق و موتور 1000»، «مارمولک» و «ورود آقایان ممنوع» و جایگاه «ورود آقایان...» در کارنامه این فیلمنامه‌نویس، گفت: «این سئوال را باید از خود پیمان بپرسیم. من در کارها دیده‌ام که چطور متن‌‌های خوبی هدر شده‌اند و چه متن‌های متوسطی چیز خوبی از آب درآمده است. باید آقای قاسم‌خانی جواب دهد در متن اولیه و بدون اینکه کارش جلوی دوربین بیاید کدام را قوی‌تر می‌داند. اما اگر من براساس فیلم‌های ساخته شده نظر بدهم می‌توانم بگویم «ورود آقایان ممنوع» فیلمنامه خیلی جالبی داشت.»

او ادامه داد: ««مارمولک» ایده خیلی خوبی داشت و «ورود آقایان ممنوع» جزئیات خیلی خوبی دارد. پرداخت و ریزه‌کاری‌های «ورود آقایان ممنوع»‌ بسیار زیاد است و این اهمیت آن را بالا می‌برد. بر این اساس من متن «ورود آقایان ممنوع» را ترجیح می‌دهم.»

عطاران اظهار داشت: ««مارمولک» در ایده قوی بود و حرفی می‌زد که دیدن آن جذابیت داشت. این ایده آنقدر خوب بود که مخاطب را با خود همراه می‌کرد. اما در مورد «ورود آقایان ممنوع» قصه بستر ساده و تازه داشت که تجربه مشابه آن را نداشتیم. براساس این نظر من این کار را به عنوان نوشته به «مارمولک» ترجیح می‌دهم.»

طبقه بندی: اخبار سینما دنیا،  حاشیه های جالب سینما،  داغ داغ خبر،  فیلم های جنجالی، 
برچسب ها: «مارمولک» را می‌پسندید یا «ورود آقایان ممنوع»؟،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه نهم تیرماه سال 1390 توسط علی پیشتازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا