تبلیغات
ساخت وبلاگ

پیج رنک گوگل

پیج رنک

سینما دانلود فیلم سرگرمی - «جرم» دوبله نشده بلكه صداگذاری شده است

سینما دانلود فیلم سرگرمی
 
۩۞۩ سینما/دانلود فیلم/ سرگرمی/۩۞۩
تماس با ما                                                                

                                              «جرم» دوبله نشده بلكه صداگذاری شده است

ناصر مدقال چی كه به جای داریوش ارجمند در نسخه ی دوبله شده ی «جرم» صحبت كرده است،گفت:فیلم «جرم» دوبله نشده بلكه صداگذاری شده است و این صداگذاری به نوعی ویرایش است.

این هنرمند كه شامگاه گذشته ـ ۵ تیر ماه ـ در نشست نقد و بررسی فیلم «جرم» در فرهنگسرای ارسباران (هنر) سخن می گفت، درباره ی دوبله شدن فیلم با بیان این مطلب، ادامه داد: بعد از دوبله فیلم، وقتی ما تماشا می كنیم، می بینیم كه جذابیت هایی اضافه شده كه همان ویرایش است.

مدقال چی خاطرنشان كرد:ممكن است در هنگام فیلمبرداری، هنرپیشه نتواند جوانب نقش را در نظر بگیرد یا یك واژه را بد تلفظ كند و چون صحنه خوب بوده كارگردان دیگر آن صحنه را تكرار نمی كند، بنابراین واژه اشتباه در دوبله ویرایش می شود.

این هنرمند دوبلور با اشاره به دو نسخه ی به نمایش درآمده از فیلم «جرم» تصریح كرد: آقای كیمیایی بعد از ۲۰ و چند سال، مردانه پای در میدان گذاشتند و تصمیم گرفتند فیلم «جرم» را دوبله كنند و در دو نسخه ی دوبله شده و نشده فیلم پخش شود و مردم قضاوت كنند كه كدام نسخه برای آنها جذاب تر است.

بنا بر این گزارش، در ادامه ی برنامه كه اجرای آن را كوروش سلیمانی برعهده داشت و خسرو نقیبی به عنوان منتقد فیلم نامه نویس برای نقد «جرم» حاضر بود،اكبر معززی ـ بازیگر فیلم ـ خودش را به نشست، رساند و اعلام كرد: مسعود كیمیایی به دلیل بیماری نمی تواند در این نشست حاضر شود و از همه ی تماشاگران عذرخواهی كرد

*خبرگزارى ایسنا *

طبقه بندی: حاشیه های جالب سینما،  اخبار سینما دنیا،  فیلم های جنجالی،  داغ داغ خبر، 
برچسب ها: «جرم» دوبله نشده بلكه صداگذاری شده است،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه هشتم تیرماه سال 1390 توسط علی پیشتازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا