تبلیغات
ساخت وبلاگ

پیج رنک گوگل

پیج رنک

سینما دانلود فیلم سرگرمی - مراسم تقدیر از عوامل «پایان نامه» برگزار شد

سینما دانلود فیلم سرگرمی
 
۩۞۩ سینما/دانلود فیلم/ سرگرمی/۩۞۩
تماس با ما                               مراسم تقدیر از عوامل «پایان نامه» برگزار شد            

مراسم تقدیر مجمع هنرمندان خراسان رضوی از عوامل فیلم سینمایی «پایان نامه» بدون حضور عوامل این فیلم برگزار شد.

شب گذشته ـ ۶ تیرماه ـ در سالن ۳ پردیس سینمایی «ملت» فیلم «پایان نامه» به كارگردانی حامدكلاهداری با حضور جمعی از مردم خراسان پخش شد.

مهدی یمینی یكی از اعضاء مجمع هنرمندان خراسان در این مراسم گفت:پس از ساخت فیلم «پایان نامه» و اكران در جشنواره فجر بحث های مختلفی پیرامون آن در مجامع سیاسی و رسانه ای به وجود آمد و پس از آن بعضی از جریان های رسانه ای غیر رسمی و شبكه های مجازی هجمه های زیادی برای استقبال نكردن مردم از آن به راه انداختند، لذا ما سعی كردیم با تدارك چنین برنامه ای فضای به وجود آمده شكسته شود.

وی با بیان اینكه فیلم «پایان نامه» فیلمی سیاسی است، افزود: فیلمی كه قبل از اكران آن در فضای سیاسی و رسانه ای بحث های مختلفی را برانگیزد، فیلمی سیاسی است چرا كه شبكه های مجازی غیر رسمی مردم را به ندیدن فیلم تشویق كرده اند.

یمینی خاطرنشان كرد:یكی از ویژگی های این فیلم پررنگ بودن حضور جوانان در آن بود كه قاعدتا مخاطب آن هم باید جوانان باشند. ولی شاید حواشی این فیلم باعث شده است تا عوامل این فیلم خیلی كم درباره آن اظهار نظر كنند و در چنین مراسم هایی هم كه برای آنها تدارك دیده می شود، حضور پیدا نكنند.

در ادامه هادی دیباجی ـ تنها بازیگر حاضر ـ در این مراسم بود كه طی سخنانی كوتاه گفت: تنها دلیلی كه باعث شده در این فیلم حضور داشته باشد، دوستیش با كارگردان فیلم بوده است و این مسئله را حتی در قراردادش ذكر كرده است.

وی دلیل حاضر نشدن عوامل و بازیگران فیلم «پایان نامه» را در جلسات و برنامه هایی كه برای فیلم «پایان نامه» تدارك دیده می شود را حمایت نكردن كسانی دانست كه در پشت فیلم بوده اند.

در ادامه برنامه بابك والی كه در جایگاه منتقد در مراسم حاضر شده بود، فیلم «پایان نامه» را فیلمی جیمز باندی خواند و گفت: این فیلم به هیچ وجه سیاسی نیست، بلكه فیلمی آرتیست بازی است كه قصه ای جاسوسی و جنایی داشت و فكر می كنم اگر پشتوانه كارگردان فیلم در ساخت آن دخیل نبود شاید فیلم به مرحله اكران نمی رسید.

وی افزود: «پایان نامه» فیلمی سرگرم كننده بود كه مجموعه اتفاقات پی در پی آن باعث می شود، مخاطب زمان تماشای فیلم را حس نكند.

طبقه بندی: حاشیه های جالب سینما،  عکس جدید بازیگران سینما،  داغ داغ خبر،  اخبار سینما دنیا، 
برچسب ها: مراسم تقدیر از عوامل «پایان نامه» برگزار شد،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه هشتم تیرماه سال 1390 توسط علی پیشتازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا